Абоненту

Інформація для абонентів

Шановні клієнти! Ми забезпечуємо фахове виконання замовлень на всіх етапах, пов`язаних із вибором, купівлею, встановленням та технічною підтримкою домофонного обладнання. Пропонуємо переглянути інформацію про умови та особливості замовлення, обслуговування та оплати послуг.

Технічне обслуговування

Щоб домофони будь-якого типу працювали справно, радимо укладати договір на регулярну перевірку спеціалістів. Завдяки вчасному ремонту, обладнання обов`язково виконає свою основну функцію — берегти мешканців будинку від небажаних візитів. Ви можете замовити:
  • Щомісячне обслуговування
  • Щоквартальне обслуговування

Замовлення обладнання

У нас ви можете замовити все необхідне домофонне обладнання та всі додаткові елементи, потрібні для користування, розширення функцій та, в кінцевому результаті, підвищення рівня безпеки вашого дому завдяки домофону. Зокрема, рекомендуємо:

Оплата та перевірка балансу

Щоб здійснити оплату за отримані послуги ви можете обрати будь-який, зручний для вас, спосіб. До ваших послуг відділення банків, Приват-24, термінали «2click» тощо. Також ви можете оплатити послуги на офісі компанії «Домофон Галичина». Дані для подання:
  • назва послуг «Домофон Галичина»
  • Ваш особовий рахунок
  • Адреса отримання послуг отримувача платежу
38 запитів