Про нас

Поширення, встановлення та обслуговування домофонів у регіонах Галичини і Поділля

Якісне домофонне обладнання – безпека для вашого дому

Наша компанія займається постачанням, встановленням та обслуговуванням домофонів у регіонах Галичини та Поділля. Ми розуміємо важливість нашої роботи, тому завжди ретельно перевіряємо справність обладнання, регулярно влаштовуємо профілактичні перевірки ваших пристроїв та своєчасно виправляємо збої, поломки. Тож замовляючи продукцію і послуги у нас, ви заручаєтесь підтримкою професійних інженерів, що дбатимуть про безпеку вашого будинку.


Магазин домофонної техніки

Ми розмістили каталог продукції нас сайті, щоб спростити і пришвидшити процес замовлення і встановлення домофонної техніки у вас вдома. У інтернет-магазині ви знайдете якісне, надійне та просте у використанні обладнання VIZIT та продукцію інших виробників. Звертайтеся за вказаними контактами, щоб отримати безкоштовну консультацію щодо товарів і послуг.

Обслуговування домофонів

Будь-який ремонт, який буде вимагати наше обладнання, входить в абонплату. Якщо щось раптом вийде з ладу, на протязі 3-36 годин з моменту отримання заявки приїжджають сервісні інженери і все ремонтують. Таку швидкість ми можемо забезпечити завдяки тому, що можемо зняти будь-який зламаний блок і замінити його новим, а несправний спокійно відремонтувати в сервісному центрі.

Обслуговування передбачає профілактичні роботи — виїзд спеціаліста кожен місяць до Вас в під’їзд для огляду обладнання і перевірки його дієздатності.

  • Якісна продукція

    Ми пропонуємо і використовуємо якісне обладнання провідних виробників, з якими ви можете ознайомитися у каталозі. Все обладнання, встановлене нами, має відповідні сертифікати якості і працює справно за температури від -40°С до +45°С

  • Своєчасне обслуговування

    Ми надаємо кваліфіковану допомогу у випадку пошкодження пристроїв, несправної роботи, поломок. Також проводимо щомісячний профілактичний огляд встановленої техніки. Ці послуги входять у вартість абонплати.

  • Прозорі умови

    Наша компанія створила прозорі умови співпраці та кращу цінову політику на ринку. Ознайомтеся з умовами надання послуг на відповідних сторінках та звертайтеся до нас за консультацією. Будемо раді допомогти.


Графік роботи

День Години роботи Перерва
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт 09:00 – 18:00 13:00 – 14:00
Сб, Нд Вихідний
33 запитів